Jesienna kolekcja etui na telefon

Za oknem ciągle mży lub pada. Temperatury spadają do kilku stopni, dni są coraz krótsze, a rano trzeba drapać okna w samochodzie. Zamiast złotej polskiej jesieni mamy szarą przygnębiającą pluchę za oknem. Pogoda taka, że nawet największych życiowych optymistów może przyprawić o chwile zwątpienia. Istnieje jednak wiele sposobów walki z jesienną chandrą. Co ciekawe, wśród nich można znaleźć nawet nasz telefon.

Czytaj dalej Jesienna kolekcja etui na telefon

Jak zabezpieczyć smartfon przed kradzieżą

Jak to mówią „lepiej zapobiegać niż leczyć” i „okazja czyni złodzieja”. Najlepiej więc zapobiegać okazjom. Nie zostawiajmy telefonu bez nadzoru w miejscu publicznym. Niech nie wystaje z tylnej kieszeni spodni czy otwartej torebki. Nie warto też „chwalić się” smartfonem. Fajnie jest mieć najnowszy, najdroższy model, ale w tłumie ludzi, którzy obserwują jak się nim szczycisz, można szybko go utracić. Zachowujmy więc ostrożność i umieszczajmy urządzenie tam, gdzie obcy nie będą mieli łatwego dostępu.

Czytaj dalej Jak zabezpieczyć smartfon przed kradzieżą

Najlepsze podróżnicze aplikacje na androida

Wyjeżdżając na wakacje, obojętnie czy w dalekie zakątki czy te bliskie, praktycznie zawsze mamy ze sobą smartfon. To niepozorne urządzenie może nam zaoferować szereg możliwości – od aparatu fotograficznego po nawigacje i tłumacza. Niestety bez odpowiedniego oprogramowania, smartfon będzie praktycznie bezużyteczny. Aby ułatwić podróż, wybraliśmy dla Was kilka dobrych i sprawdzonych naszym zdaniem, aplikacji podróżniczych na telefon.

Czytaj dalej Najlepsze podróżnicze aplikacje na androida

Na ratunek zalanemu smartfonowi

Twojemu smartfonowi przydarzyła nie nieoczekiwana kąpiel? Jeszcze nic nie jest straconego.
Trzeba jednak działać pewnie i szybko, a przede wszystkim przeczytać nasz poradnik.

Co zrobić, by telefon przeżył kąpiel w kałuży lub w toalecie?
Ratowanie smartfonu przed zalaniem jest  wbrew pozorom tematem bardzo kontrowersyjnym. Jeśli przyjrzymy się forom i artykułom ekspertów zobaczymy, jak bardzo rozbieżne zdania mają ludzie na ten temat. Dlatego niniejszy tekst to nie tyle poradnik jak uratować telefon, a analiza ewentualnych możliwości poratowania urządzenia.
Czytaj dalej Na ratunek zalanemu smartfonowi