Najpopularniejsze smartfony 2019

Rynek komórkowy obfituje w najróżniejsze modele od znanych i cenionych marek. Nie ma również miesiąca, by nie odbyła się premiera nowego flagowego produktu. Mimo że mamy dopiero połowę roku, to ze względu na mnogość świetnej jakości urządzeń można już wybrać takie, które cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem klientów. Jak wygląda więc złota dwunastka najpopularniejszych komórek w 2019? Dowiedz się tego z naszego rankingu!

Czytaj dalej Najpopularniejsze smartfony 2019

Jesienna kolekcja etui na telefon

Za oknem ciągle mży lub pada. Temperatury spadają do kilku stopni, dni są coraz krótsze, a rano trzeba drapać okna w samochodzie. Zamiast złotej polskiej jesieni mamy szarą przygnębiającą pluchę za oknem. Pogoda taka, że nawet największych życiowych optymistów może przyprawić o chwile zwątpienia. Istnieje jednak wiele sposobów walki z jesienną chandrą. Co ciekawe, wśród nich można znaleźć nawet nasz telefon.

Czytaj dalej Jesienna kolekcja etui na telefon

5 modnych telefonów do 600zł

Posiadaczy smartfonów można podzielić na trzy grupy. Pierwsza z nich to ta, która musi używać najlepszych, najnowszych i najdroższych smartfonów oraz traktuje je jako gadżet. Druga grupa uważa, że telefon ma służyć tylko do dzwonienia. Atrakcyjne zatem stają się dla nich najzwyklejsze modele. Trzecia, najliczniejsza grupa szuka wszechstronnego i taniego telefonu. Czy istniej zatem złoty środek? Przed Wami test smartfonów w cenie do 600 zł.

Czytaj dalej 5 modnych telefonów do 600zł

P9 lite vs P9 lite 2017

Od pewnego czasu przyzwyczajamy się do tego, że najwięksi producenci smartfonów co roku wypuszczają nowe wersje swoich sztandarowych modeli. Nie inaczej jest z marką Huawei, która w tym roku zaprezentowała nową wersję sprzedażowego hitu z tamtego roku P9 lite. Czy odnowiony wariant hitu, który zdetronizował Huawei P8 Lite, to taki sam technologiczny przeskok, jak pomiędzy Huawei 8 i 9? Sprawdźmy to.

Czytaj dalej P9 lite vs P9 lite 2017

Elektroniczny „szwajcarski scyzoryk”, czyli jakie możliwości daje i da nam smartphone w przyszłości

Oglądając stare filmy szpiegowskie, mimowolnie uśmiechamy się pod nosem, gdy widzimy wyposażenie tajnych agentów sprzed jednej, dwóch dekad. Dziś, to co było superzaawansowaną techniką, najczęściej znajduje się w kieszeni każdego z nas. Nie mówimy tutaj o bombach w długopisie czy palniku gazowym, bo te nosi się w aktówkach, ale o funkcjach, jakie posiadł smartfon.

Czytaj dalej Elektroniczny „szwajcarski scyzoryk”, czyli jakie możliwości daje i da nam smartphone w przyszłości