Przegląd nowoczesnych etui dla IPhone 6, IPhone 7 i IPhone 8

Decydując się na zakup jednego ze smartfonów Apple liczymy na doskonałej jakości urządzenie, które zachwyci nas wydajnością i oferowanymi możliwościami. Za cechy te musimy jednak słono zapłacić. Warto więc zawczasu zabezpieczyć IPhone przed ewentualnym uszkodzeniem.

Wydając kilka tysięcy złotych na nasz nowy super smartfon chcielibyśmy, by był on dobrze chroniony. Jak zapewniają producenci, ich urządzenia są odporne na zarysowania, przeciążenia, wodę, kurz i pył. W teorii wszystko wygląda więc wspaniale. Niestety ilość „gwiazdek” przy tym pozycjach w instrukcji skutkuje w praktyce rozbitymi ekranami, uszkodzonymi rogami telefonu czy porysowaną obudową. Praktycznie bowiem ciężko jest przygotować urządzenia na „koszmar” damskiej torebki czy „grozę” męskiej kieszeni, dlatego niezwłocznie po zakupie powinniśmy zabezpieczyć nasz telefon. Najlepszą opcją będą tutaj etui ochronne, które chronią nasze urządzenia przez rysami czy uszkodzeniami mechanicznymi.

 

Jabłko musi być widoczne

Wielu kupujących IPhone’a uważa, że obowiązkowo logo producenta na tylnej części obudowy musi być widoczne. Dlatego też ludzie Ci powinni zastanowić się nad dwoma typami etui. Pierwsze z nich to klasyczne przezroczyste silikonowe plecki, wykonane z odpornego, nowoczesnego tworzywa TPU. Pozwalają one chronić nasze urządzenie przed porysowaniem. Rozproszą też część energii ewentualnego upadku. Na rynku są dostępne modele idealnie przezroczyste i takie cechujące się różnym poziomem grubości.

Wydawać by się mogło, że im etui cięższe tym lepsze, niemniej jednak im mnie „gumy” dookoła, tym mniejsza ochrona przy upadku. Większa ilość gumy to jednak większa waga telefonu i jego większy rozmiar. Tak więc coś za coś.

W tym rozrachunku niejako po dwóch przeciwległych stronach skali znajdują się więc ultralekkie i cienkie etui na telefon o wadze niecałych 4 gramów i grubości 0,4 mm wykonane ze skompresowanego poliwęglanu i praktycznie niezniszczalne case’y łączące w sobie metal, gumę i plastik, które to z kolei praktycznie podwajają wielkość i wagę telefonu. Dlatego też uważamy, że klasyczne silikonowe lub carbonowe etui z ogumowanymi rogami będzie wyśrodkowanym, bezpiecznym rozwiązaniem.

 

Ochrona przez złodziejem

Nie każdy jednak, kto kupuje IPhone’a chce chwalić się logiem. Dla ludzi, dla których liczą się parametry i wydajność, a nie „szpan” doskonałym rozwiązaniem są etui w postaci „portfeli”. Te modele z klapką wykonane ze skóry lub ekoskóry doskonale chronią nie tylko boki i tył telefonu, ale też i wyświetlacz, ponadto dobrze zasłaniają logo i ukrywają model przed wzrokiem potencjalnych złodziei. Nawet bowiem najnowszy IPhone w takiej obudowie nie różni cię niczym od smartfona za 600 zł.
Etui z klapką jest też bardzo dobrym pomysłem dla wszystkich tych, którzy chcą mieć wizytówki, karty czy banknoty zawsze pod ręką. Dzięki swoim przegródkom, taki case na smartfon może bowiem pełnić też funkcję klasycznego portfela.

 

Wyraź siebie za pomocą spersonalizowanego etui na telefon

Kupując obecnie IPhone’a wcale nie wyróżnimy się z tłumu. Owszem mamy wspaniały smartfon, na którym błyszczy nadgryzione jabłko, ale jednak jego bryła i kolorystyka praktycznie niczym nie różnią się od innych smartfonów konkurencji. Warto więc zabezpieczyć nasz smartfon przed uszkodzeniem, a zarazem wyrazić nim siebie.
W tym celu najlepszym rozwiązaniem będą dedykowane rozwiązania pozwalające na praktycznie całkowitą personalizację. W naszym sklepie www.zaprojektujetui.pl możesz w kilku prostych krokach stworzyć własne etui. Korzystając z intuicyjnego w użyciu kreatora, zamieścisz na etui dowolne wzory z banku grafik lub wgrasz własny projekt. Rozwiązanie to zadowoli też wszystkich tych, którzy chcą, aby logo na ich urządzeniu było widoczne. W takiej sytuacji wystarczy bowiem zostawić pusty, czyli przezroczysty obszar w jego miejscu.
Jeśli zdecydujemy się na takie etui nie tylko wyróżnimy swój telefon, ale też zapewnimy mu bardzo dobrą ochronę, dzięki rozsądnej grubości obudowie, wykonanej z elastycznego i pochłaniającego energię tworzywa TPU.


Etui na Iphone dostępne w naszej ofercie:

Iphone 4 / 4S Etui na Iphone 4S
Iphone 5 / 5S SE Etui na Iphone 5S
Iphone 5c Etui na Iphone 5C
Iphone 6 Etui na Iphone 6
Iphone 6 / 6S Plus Etui na Iphone 6S Plus
Iphone 7 PLUS Etui na Iphone 7 Plus
Iphone 8 Etui na Iphone 8
Iphone X Etui na Iphone X
Iphone XS Etui na Iphone XS
Iphone XS MAX Etui na Iphone XS Max

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *