Najlepszy zestaw akcesoriów dla smartfona Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7 to ubiegłoroczny flagowiec Samsunga. Dzięki wyjściu na rynek modelu S8, jego cena znacznie spadła. Warto więc zainteresować się tym modelem i akcesoriami do niego, które uchronią urządzenie przed zniszczeniem, a ponadto rozszerzą jego możliwości i nadadzą mu bardziej osobistego charakteru.

Dziś, kiedy jesteśmy już po premierze modelu Samsung Galaxy S8, wielu maniaków zapomniało o modelu sprzed roku. Niemniej jednak nadal jest to jeden z najlepszych smartfonów na rynku, a dzięki pojawieniu się nowszego modelu, jego cena wyraźnie spadła, powodując, że naprawdę warto zwrócić na niego uwagę. Kupując zaś ten telefon warto zadbać o odpowiednie akcesoria, które nie tylko zwiększą jego „przeżywalność” w codziennym użytkowaniu, ale też zapewnią dłuższe działanie.

O parametrach telefonu Samsung Galaxy S7 w wielu testach i recenzjach powiedziano już praktycznie wszystko. My ograniczymy się więc zaledwie do zwięzłego opisu. Nowoczesny wygląd, wygięty wyświetlacz, praktyczny brak ramek, bardzo mocne podzespoły i aparat fotograficzny z bardzo jasnym obiektywem F 1,7 powodują, że telefon nie ma praktycznie słabych punktów i pomimo upływu roku jest wart polecenia wszystkim tym, którzy szukają wydajnego i eleganckiego urządzenia.
Zakup tego modelu to jednak niemały wydatek. Pomimo, że urządzenie kosztuje mniej niż najnowszy model, nadal trzeba liczyć się z kosztami od 1500 do około 1800 złotych.

Etui dla smartfona Samsung Galaxy S7

W ofercie zaprojektujetui.pl przygotowaliśmy całą gamę akcesoriów przygotowanych właśnie z myślą o tym modelu. Znajdujące się w tej grupie etui mają dwa zadania. Po pierwsze – etui ma chronić urządzenie, po drugie, nadać mu niepowtarzalnego wyglądu. W spełnieniu tej pierwszej funkcji pomocne stają się najnowocześniejsze technologie wykorzystane przez nas do stworzenia case’ów. Etui na smartfon jest wytwarzane ze specjalnego tworzywa TPU. Materiał jest odporny na oleje, smary, tłuszcze. Wykazuje się niskim wskaźnikiem ścieralności, dobrą elastycznością i lekką wagą. Oznacza to, że nasze case’y wykonane w tej technologii doskonale przylegają do urządzenia, nie dopuszczając brudów i pyłów pomiędzy obudowę, a pokrowiec, chronią przed porysowaniem, a także dobrze pochłaniają część siły uderzenia w przypadku upuszczenia telefonu.
Podobne właściwości ochronne zapewniają też nasze bumpery wykonane z aluminium i akrylu lub pokrowce z klapką, zwane potocznie „portfelami”.

 

Nasze etui dla Samsung Galaxy S7 Edge  to jednak nie tylko znakomita ochrona urządzenia. To też doskonała szansa na wyróżnienie siebie. Model S7 to wspaniały telefon. Ma jednak kilka wad. Jedną z nich jest jego wygląd, mimo że na materiałach promocyjnych prezentuje się znakomicie, to jednak wygląda on tak samo, jak każdy nowoczesny smartfon. Ty możesz go jednak wyróżnić spośród innych urządzeń. Wystarczy, że zasiądziesz do naszego prostego w obsłudze kreatora i sam w parę chwil stworzysz niepowtarzalny wzór na etui. Jedyne co Cię ogranicza, to Twoja wyobraźnia. Eksperymentuj z grafiką, zdjęciami, twórz kolaże i łącz style, by wyrazić siebie. Tak wykonane etui nie tylko będzie doskonale chronić Twój telefon, ale też wyróżni Cię z tłumu i odda Twój styl życia.

 

Szkło ochronne dla Samsung Galaxy S7

Gdy mówimy o ochronie smartfona, nie możemy zapomnieć o najwrażliwszym elemencie urządzenia, wyświetlaczu. Charakterystyczny kształt ekranu Galaxy S7 z jednej strony zachwyca, z drugiej zaś jest bardziej podatny na uszkodzenia, niż jego całkowicie płaskie, schowane głęboko w obudowę odpowiedniki. Pomimo zastosowania najnowszych technologii, warto wyposażyć ten smartfon w dedykowane szkło ochronne o twardości 9H, które doskonale zabezpieczy nie tylko przed zadrapaniami, ale też przed pęknięciami. W momencie uderzenia specjalnie zaprojektowana powłoka rozprowadza jego siłę po całej swojej powierzchni, nie pozwalając jej przeniknąć w dół. W efekcie, całe szkło hartowane może nadawać się już tylko do wymiany, ale to co najważniejsze, wyświetlacz pozostanie nienaruszony.

Power Bank dla Samsung Galaxy S7

Wadą modelu Samsung Galaxy S7, jak i praktycznie wszystkich współczesnych smartfonów, jest bateria. Obojętnie jakiej nie użyliby producenci, to i tak coraz mocniejsze podzespoły i coraz większa ilość czasu, jaką spędzamy wpatrując się w ekran powoduje, że bateria starcza niestety na krótki okres czasu. Bywa, że rozładowuje się w najmniej odpowiednim momencie.

Warto zabezpieczyć się przed złośliwością rzeczy martwych i wyposażyć telefon w dodatkowe źródło energii – power bank.

W naszym sklepie znajdziesz szereg urządzeń specjalnie przygotowanych dla Twojego modelu. Mogą to być powerbanki wystarczające na jedno naładowanie (4000 mAh), jak i takie zapewniające energię podczas parodniowych wyjazdów (12000 mAh). Ponadto, powerbank dostępny w naszym sklepie internetowym zaprojektujetui.pl będziesz mógł dowolnie spersonalizować, podobnie jak etui. W ten sposób stworzysz własny, niepowtarzalny zestaw!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *